Wolna Strefa

Marzec

Opublikowano: 01.04.2021

 

W miesiącu marcu miały miejsce ciekawe wydarzenia. Rozpoczęliśmy od wspólnego dekorowania klubu z okazji zbliżającego sięDnia Kobiet oraz zbliżających się Świąt Wielkanocnych”


Przestrzegając wymogów epidemiologicznych 8 marca z okazji obchodów Dnia Kobiet zorganizowaliśmy dla naszych małych i dużych kobietek słodki poczęstunek oraz gry i zabawy integracyjne. m.in w „Rodzinkę” „Karetę” „Krzesła” czy w Mafię.. Na sekcji plastycznej powstały stroiki oraz kartki wielkanocne.


Ponadto w miesiącu marcu wzięliśmy udział w konkursie radiowym „Radia Wolna Strefa”


W miesiącu marcu odwiedził nas także fotograf, który zrobił naszym klubowiczom profesjonalną sesje zdjęciową:)W ramach sekcji profilaktycznej klubowicze uczestniczyli w warsztatach z komunikacji pt. „Zaburzenia odżywiania”.


Na co dzień czas spędzamy tak że na odrabianiu lekcji z naszymi klubowiczami oraz na zajęciach sportowych (rajdy nordic walking) oraz misz-masz (pin-pong, unihokej, cymbergaj, piłkarzyki, bilard). Systematycznie odbywają się także zajęcia edukacyjne w ramach projektu RPO czyli z. muzyczne, j. polski, historia, fizyka i chemia.


Ponadto w naszym klubie odbywają się zajęcia j angielskiego oraz zajęcia taneczne na które serdecznie zapraszamy.Pod koniec miesiąca wybraliśmy się z życzeniami świątecznymi oraz stroikami wielkanocnymi do pana Wójta oraz do różnych instytucji działających na terenie Gminy Miedziana Góra.