Wolna Strefa

Luty

Opublikowano: 01.04.2021

 

W miesiącu lutym miały miejsce ciekawe wydarzenia. Rozpoczęliśmy od wspólnego dekorowania klubu z okazji zbliżających sięWalentynek” oraz „Tłustego Czwartku”.

 


Przestrzegając wymogów epidemiologicznych 11 lutego z okazji obchodów Tłustego Czwartku zorganizowaliśmy dla naszych klubowiczów słodki poczęstunek w postaci pączków i faworków. Następnie czas spędzaliśmy na grach grupowych m.in w Mafię. Dzieńźniej obchodziliśmy klubowe Walentynki. Po rozdaniu poczty walentynkowej integrowaliśmy się poprzez wspólne gry i zabawy m.in w „Rodzinkę, Krzesełka, Karetę”. Na sekcji plastycznej powstały ozdoby i kartki walentynkowe.


Ponadto w miesiącu lutym wzięliśmy udział w konkursie radiowym „Radia Wolna Strefa”, w którym jedna z naszych klubowiczek zajęła I miejsce, a także dzieci z klas wieku I-III wzięły udział konkursie plastycznym organizowanym przez "Fundacje BGK"


W ramach sekcji profilaktycznej prowadzonej przez panią psycholog klubowicze uczestniczyli w warsztatach z komunikacji pt. „Moje mocne strony”.

 

 


Na co dzień czas spędzamy także na odrabianiu lekcji z naszymi klubowiczami oraz na zajęciach sportowych oraz misz-masz (pin-pong, unihokej, cymbergaj, piłkarzyki, bilard). Systematycznie odbywają się także zajęcia edukacyjne w ramach projektu RPO czyli z. muzyczne, j. polski, historia, fizyka i chemia.


25 lutego wspólnie z klubem Wolna Strefa Grzymałków wybraliśmy się na łyżwy na lodowisko Telegraf w KielcachPonadto w naszym klubie systematycznie co piątek odbywają się zajęcia taneczne prowadzone przez instruktora, na które serdecznie zapraszamy :)